});

W Land Term zajmujemy się instalacjami z odnawialnych źródeł energii.

Naszym celem jest zapewnić Państwu wysokiej jakości produkty i usługi – zapewniające bezpieczeństwo, oszczędność oraz bezawaryjne działanie.

Jesteśmy obecni na rynku od 2008 roku, wcześniej jako firma instalacyjna zapewniające działania zakładów przemysłowych oraz instalacjach starego typu do gospodarstw domowych.

Wyspecjalizowaliśmy się w instalacjach z energii odnawialnej – jako najprężniej rozwijającej się dziedzinie w branży instalacyjnej.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu wiemy że tylko dobrze dobrana i wykonana z klasowych elementów instalacja spełnia swoją rolę przez długie lata.

Jesteśmy przedstawicielem pomp ciepła austriackiej firmy OCHSNER która jest europejski liderem w produkcji najwyższej jakości pomp ciepła. Specjalizuje się w nich od roku 1992. Do każdej inwestycji dobieramy je na  podstawie naszego doświadczenia które zdobywa się latami oraz specjalistycznego oprogramowania które uwzględnia rzeczywiste zapotrzebowanie energetyczne budynku.

Z równym profesjonalizmem i dbałością montujemy instalacje fotowoltaiczne oraz wysokiej klasy systemy automatyki domowej.

Wyróżniamy się tym, że każda nasza instalacja jest pod stałym nadzorem specjalistów OCHSNER.
Monitorujemy oraz zdalnie zarządzamy instalacjami w celu zwiększenia komfortu bezpieczeństwa naszych klientów.

Produkty które montujemy w naszych instalacjach spełniają wszystkie normy Unii Europejskiej.

Zapytaj nas o rozwiązanie dla Twojego Domu

Bezpieczeństwo wynikające z niezależności

Wysoka jakość produktów

Wybraliśmy firmę OCHSNER, ponieważ jest to szanowana marka. Użytkownicy ich produktów są zadowoleni z wyboru, przede wszystkim ze względu na niską awaryjność pomp.

Profesjonalne doradztwo

Nasz zespół pomoże dobrać typ i model pompy ciepła, która najlepiej sprawdzi się w Twoim domu.

W trosce o naturę

Montowane urządzenia wytwarzają znacznie mniej CO2 od tradycyjnych metod  pozyskiwania ciepła.

© 2014 Alaska Hosting. All rights reserved.

Click Me